16 Ekim 2009 Cuma

16 17 18 19 ekim 2009 canlı maç izle justin tv

18:00 115 Macaristan U20 Kosta Rika U20
20:00 116 Austria Wien (Am) Aus.Lustenau
20:00 117 Dornbirn 1913 St. Polten
20:00 118 First Vienna Gratkorn
20:00 119 Hartberg Altach
20:00 120 Salzburg (Am) FC Wacker Innsbruck
20:30 121 Go Ahead Eagles Cambuur Leeuwarden
21:00 122 AGOVV Apeldorn EVV Eindhoven
21:00 123 Excelsior Zwolle
21:00 124 Fortuna Sittard Dordrecht
21:00 125 MVV Maastricht Helmond Sport
21:00 126 FC Omniworld Roosendaal
21:00 127 Top Oss Haarlem
21:00 128 Telstar Ijmuiden Den Bosch
21:00 129 Veendam De Graafschap
21:00 130 Gana U20 Brezilya U20
21:35 131 Cork City Bohemians
21:45 132 Dundalk Sligo Rovers
21:45 133 Galway United Derry City
21:45 134 St Patrick`s Ath Bray Wanderers
21:45 135 Limerick Waterford United
22:00 136 Monaghan Utd. Kildare
22:00 137 Shelbourne Athlone
01:00 138 San Lorenzo Rosario Central
03:00 139 Campinense PB Ponte Preta
03:00 140 Figueirense Juventude
03:00 141 Sao Caetano ABC Natal
03:10 142 Lanús Velez Sarsfield
07:00 143 FC Tokyo Kashiwa
08:00 144 Hiroshima Gamba Osaka
08:00 145 Yamagata Kobe
09:00 146 Omiya Kawasaki
10:00 147 Niigata Urawa
13:00 148 Iwata Kashima
13:00 149 Yokohama FM Nagoya
13:00 150 Saturn Amkar Perm
13:00 151 Spartak Nalchik CSKA Moscow
14:00 152 Scunthorpe Sheffield United
14:00 153 1860 München Duisburg
14:00 154 Hansa Rostock Paderborn
14:30 155 St. Johnstone Rangers
14:30 156 St. Johnstone Rangers
14:45 157 Aston Villa Chelsea
14:45 158 Aston Villa Chelsea
15:00 159 Haka Mypa
15:00 160 Hjk Jaro
15:00 161 Jyvaskyla JK Tampere United
15:00 162 Lahti Inter Turku
15:00 163 RoPS KuPS Kuopio
15:00 164 TPS Turku Honka
15:00 165 VPS IFK Mariehamn
15:00 166 Trelleborg Elfsborg
15:00 167 İstanbulspor Göztepe
15:00 168 Anadolu Üsküdar 1908 Düzcespor
15:15 169 Dinamo Moscow Tom
16:00 170 FC Nordsjaelland Odense
16:00 171 Denizlispor Bursaspor
16:15 172 Fc Lustenau FC Admira
16:30 173 Köln Mainz 05
16:30 174 Frankfurt Hannover 96
16:30 175 Freiburg Bayern Munich
16:30 176 Freiburg Bayern Munich
16:30 177 Nürnberg Hertha Berlin
16:30 178 Stuttgart Schalke 04
16:30 179 Werder Bremen Hoffenheim
16:30 180 Werder Bremen Hoffenheim
16:30 181 Ascoli Torino
16:30 182 Cesena Brescia
16:30 183 Cittadella Piacenza
16:30 184 Crotone Vicenza
16:30 185 Grosseto Padova
16:30 186 Mantova Empoli
16:30 187 Modena Frosinone
16:30 188 Reggina Ancona
16:30 189 Triestina Gallipoli
16:45 190 Ergotelis Aris Thes-Niki
17:00 191 Arsenal Birmingham
17:00 192 Everton Wolverhampton
17:00 193 Everton Wolverhampton
17:00 194 Manchester Utd. Bolton
17:00 195 Portsmouth Tottenham
17:00 196 Stoke City West Ham
17:00 197 Sunderland Liverpool
17:00 198 Sunderland Liverpool
17:00 199 Blackpool Plymouth
17:00 200 Bristol City Peterborough
17:00 201 Cardiff Crystal Palace
17:00 202 Doncaster Barnsley
17:00 203 Ipswich Town Swansea
17:00 204 Leicester City Derby County
17:00 205 Middlesbrough Watford
17:00 206 Queens P.R. Preston
17:00 207 Sheffield Wednesday Coventry
17:00 208 West Bromwich Reading
17:00 209 Charlton Huddersfield
17:00 210 Leyton Orient Brentford
17:00 211 Milton Keynes Dons Gillingham
17:00 212 Oldham Southampton
17:00 213 Southend Bristol Rovers
17:00 214 Stockport Millwall
17:00 215 Swindon Hartlepool
17:00 216 Tranmere Brighton
17:00 217 Walsall Exeter
17:00 218 Wycombe Colchester
17:00 219 Yeovil Carlisle
17:00 220 Accrington Stanley Bournemouth
17:00 221 Aldershot Bury
17:00 222 Burton Albion Barnet
17:00 223 Crewe Port Vale
17:00 224 Dagenham & Rbridge Bradford
17:00 225 Darlington Shrewsbury
17:00 226 Grimsby Town Rochdale
17:00 227 Hereford Chesterfield
17:00 228 Northampton Lincoln
17:00 229 Rotherham United Notts County
17:00 230 Torquay Morecambe
17:00 231 Wimbledon Kettering
17:00 232 Altrincham Luton
17:00 233 Barrow Ebbsfleet United
17:00 234 Eastbourne Borough Mansfield
17:00 235 Gateshead Chester City
17:00 236 Hayes Cambridge
17:00 237 Histon Forest Green
17:00 238 Kidderminster Crawley Town
17:00 239 Rushden Tamworth
17:00 240 Stevenage Salisbury
17:00 241 Wrexham Grays Athletic
17:00 242 York Oxford
17:00 243 Molde Stabaek
17:00 244 Aberdeen Hearts
17:00 245 Celtic Motherwell
17:00 246 Dundee United Hamilton
17:00 247 Falkirk St. Mirren
17:00 248 Hibernian Kilmarnock
17:00 249 Airdrie Utd. Ross County
17:00 250 Inverness C.T. Dunfermline Athletic
17:00 251 Greenock Morton Dundee
17:00 252 Partick Thistle Ayr United
17:00 253 Raith Rovers Queen of the South
17:00 254 Alloa Athletic Dumbarton
17:00 255 Arbroath Cowdenbeath
17:00 256 Brechin City East Fife
17:00 257 Clyde Peterhead
17:00 258 Stenhousemuir Stirling Albion
17:00 259 Albion Rovers Queen`s Park
17:00 260 Annan Athletic Stranraer
17:00 261 Elgin City East Stirling
17:00 262 Forfar Athletic Montrose
17:00 263 Livingston Berwick
17:00 264 AIK Stockholm Gefle
17:00 265 Kalmar GAIS
17:00 266 Castellon Real Betis
17:30 267 Rubin Kazan Khimki
19:00 268 Austria Karnten FC Wiener Neustadt
19:00 269 Austria Vienna Salzburg
19:00 270 Mattersburg Lask Linz
19:00 271 Ried Kapfenberg
19:00 272 Zulte Waregem Germinal Beerschot
19:00 273 Olympiakos Piraeus Asteras Tripolis
19:00 274 Paok Pas Giannina
19:00 275 Juventus Fiorentina
19:00 276 Juventus Fiorentina
19:00 277 Kongsvinger Sparta Sarpsborg
19:00 278 Deportivo La Coruna Sevilla
19:00 279 Cartagena Celta Vigo
19:00 280 Recreativo Huelva Las Palmas
19:00 281 Salamanca Huesca
19:00 282 Real Union Villarreal II
19:00 283 Rayo Vallecano Cadiz
19:00 284 Konyaspor Mersin I.Y.
19:20 285 Nottingham Forest Newcastle United
19:30 286 Hamburger Sv Bayer Leverkusen
19:45 287 Ajax Amsterdam Willem II
20:00 288 Gimnasia La Plata Colon
20:00 289 Auxerre Bordeaux
20:00 290 Le Mans Boulogne
20:00 291 Le Mans Boulogne
20:00 292 Lyon Sochaux
20:00 293 Lyon Sochaux
20:00 294 Montpellier St Etienne
20:00 295 Nancy Marseille
20:00 296 Valenciennes Grenoble
20:00 297 Valenciennes Grenoble
20:00 298 Beşiktaş Kasımpaşa
20:45 299 Nac Breda Vitesse
20:45 300 Twente Az Alkmaar
21:00 301 Anderlecht Charleroi
21:00 302 Kortrijk Roeselare
21:00 303 Lokeren Cercle Brugge
21:00 304 Mouscron St Truiden
21:00 305 Westerlo Standard Liège
21:00 306 Westerlo Standard Liège
21:00 307 Shamrock Drogheda United
21:00 308 Mervue United Univ College Dublin
21:00 309 Real Madrid Valladolid
21:30 310 Longford Town Sporting Fingal
21:45 311 PSV Eindhoven Heerenveen
21:45 312 Genoa Inter
22:00 313 Lille Rennes
22:00 314 Wexford Youths Finn Harps
22:10 315 Atletico Tucuman Godoy Cruz
22:10 316 America Fortaleza
22:10 317 Atletico Goianiense Portuguesa de Desportos
22:10 318 Bragantino Bahia
22:10 319 Ceara Brasiliense
23:00 320 Toronto FC Salt Lake
23:00 321 Valencia Barcelona
23:00 322 Valencia Barcelona
00:10 323 Argentinos Juniors Racing Club
00:30 324 Avai Goiás
00:30 325 Barueri Santos
00:30 326 São Paulo Atletico Mineiro
01:00 327 Cruz Azul U.A.G. (Tecos)
01:00 328 Monterrey Jaguares
01:00 329 New England Re lution Chicago Fire
02:15 330 Arsenal Sarandi Banfield
03:00 331 Ipatinga Paraná
02:00 332 Indios Atlante
03:00 333 Monarcas Morelia Pachuca
03:00 334 Toluca Tigres
03:00 335 DC United Columbus Crew
03:30 336 FC Dallas Colorado Rapids
03:30 337 Kansas City Wizards Seattle Sounders
04:45 338 Atlas Gallos Blancos(Queretaro)
04:45 339 San Luis UNAM. (Pumas)
05:30 340 Chivas USA San Jose E´quakes
08:00 341 Oita Shimizu
10:00 342 Ichihara Kyoto
13:00 343 Spartak Moscow Lokomotiv Moscow
13:00 344 Terek Rostov
13:00 345 Hercules Real Murcia
13:30 346 VV Venlo Roda
14:00 347 Giresunspor Adanaspor
14:30 348 Augsburg Karlsruher Sc
14:30 349 Fortuna Düsseldorf FSV Frankfurt
14:30 350 TuS Koblenz Ahlen
15:00 351 Aalborg Randers FC
15:00 352 Blackburn Burnley
15:00 353 Blackburn Burnley
15:00 354 İst.Büyükşehir Bld. Manisaspor
15:00 355 Gençlerbirliği Sivasspor
15:00 356 Kayserispor Ankaragücü
15:00 357 Bucaspor Samsunspor
15:00 358 G.Antep Bld.Spor Hacettepe
15:00 359 Kartalspor Karşıyaka
15:00 360 Orduspor Kardemir Karabük
15:00 361 Güngören Bld. Körfez Bld.
15:00 362 TKİ Tavşanlı Linyitspor Beykozspor 1908
15:00 363 Fethiyespor Akhisar Bld.Genç.
15:00 364 Turgutluspor Sarıyer
15:00 365 Kırşehirspor Tokatspor
15:00 366 Ofspor Etimesgut Şeker
15:00 367 Adanademirspor İskenderun Demir Çelik
15:00 368 Adıyamanspor Mardinspor
15:00 369 Ş.Urfaspor Malatyaspor
15:00 370 Alibeyköy Bandırmaspor
15:00 371 Ispartaspor Afyonkarahisarspor
15:00 372 Gümüşhanespor Sürmenespor
15:00 373 Malatya Bld. Ş.Urfa Bld.
15:15 374 FC Moscow Krylya Sovetov
15:30 375 Groningen Utrecht
15:30 376 Nec Nijmegen Den Haag
15:30 377 Waalwijk Heracles Almelo
15:30 378 Volendam Emmen
16:00 379 Catania Cagliari
16:00 380 Chievo Bari
16:00 381 Lazio Sampdoria
16:00 382 Livorno Palermo
16:00 383 Napoli Bologna
16:00 384 Napoli Bologna
16:00 385 Parma Siena
16:00 386 Parma Siena
16:00 387 Udinese Atalanta
16:00 388 Udinese Atalanta
16:00 389 Haugesund Notodden
16:00 390 Lov Ham Nybergsund
16:00 391 Moss Sogndal
16:00 392 Stavanger IF Tromsdalen
16:00 393 Brommapojkarna Orebro
16:00 394 Orgryte Helsingborg
16:00 395 Angelholms Vasby United
16:00 396 Assyriska Landskrona
16:00 397 Mjallby Falkenbergs FF
16:00 398 Norrkoping Jönköpings Södra
16:00 399 Qviding Syrianska FC
16:00 400 Sirius Trollhattan FC
16:00 401 Sundsvall Ljungskile
16:00 402 Vasalund/Essinge Atvidaberg
16:00 403 Gaziantepspor Fenerbahçe
16:30 404 Sturm Graz Rapid Vienna
16:30 405 Wolfsburg Mönchengladbach
16:45 406 Atromitos Levadiakos
16:45 407 Larissa Xanthi
17:00 408 Herfølge Fc Cobenhagen
17:00 409 Silkeborg Esbjerg
17:30 410 Sparta Rotterdam Feyenoord
17:30 411 Sparta Rotterdam Feyenoord
17:30 412 Kuban Krasnodar Zenit St. Petersburg
18:00 413 Wigan Manchester City
18:00 414 Wigan Manchester City
18:00 415 Lorient Nice
18:00 416 Monaco Lens
18:00 417 Monaco Lens
18:00 418 Espanyol Tenerife
18:00 419 Espanyol Tenerife
18:00 420 Malaga Almería
18:00 421 Mallorca Getafe
18:00 422 Xerez Villarreal
18:00 423 Xerez Villarreal
18:00 424 Zaragoza Racing Santander
18:00 425 Albacete Elche
18:00 426 Córdoba Gimnastic Tarragona
18:00 427 Levante Real Sociedad
18:00 428 Numancia Girona
18:00 429 Antalyaspor Diyarbakırspor
18:30 430 Dortmund Bochum
18:30 431 Dortmund Bochum
19:00 432 Independiente Chacarita Juniors
19:00 433 Genk KV Mechelen
19:00 434 Brondby Midtjylland
19:00 435 Iraklis Panionios
19:00 436 Kavala Panathinaikos
19:00 437 Bodø/Glimt Tromsø
19:00 438 Lyn Stromsgodset
19:00 439 Sandefjord Lillestrøm
19:00 440 Start Kristiansand Aalesund
19:00 441 Viking Rosenborg
19:00 442 Alta Mjondalen
19:00 443 Ham Kam Bryne
19:00 444 Honefoss Skeid Oslo
19:00 445 Dardanelspor Çaykur Rizespor
20:00 446 Athletic Bilbao Sporting Gijon
20:00 447 Athletic Bilbao Sporting Gijon
20:00 448 Galatasaray Trabzonspor
21:00 449 Fluminense Internacional
21:00 450 Grêmio Coritiba
21:00 451 Palmeiras Flamengo
21:00 452 Sport Recife Corinthians
21:00 453 Brann Valerenga
21:10 454 Huracan River Plate
21:15 455 AEK Atina Panthrakikos
21:30 456 Club Brugge AA Gent
21:30 457 Club Brugge AA Gent
21:45 458 Milan Roma
22:00 459 Toulouse Paris S.G.
22:00 460 Houston 1836 Los Angeles Galaxy
22:00 461 Osasuna Atletico Madrid
23:10 462 Boca Juniors Atletico Tigre
23:30 463 Atletico Paranaense Santo André EC
23:30 464 Cruzeiro Botafogo
23:30 465 Vitória Nautico
00:30 466 America Puebla
01:15 467 Newells Old Boys Estudiantes
20:00 471 SonderjyskE AGF Aarhus
20:00 472 Fredrikstad Odd Grenland
20:00 473 Hacken Djurgarden
20:00 474 Halmstad Hammarby
20:00 475 Malmo FF Goteborg
20:00 476 Kayseri Erciyes Kocaelispor
21:15 477 Union Berlin Fürth
21:45 478 Leeds United Norwich City
21:45 479 Nantes Metz
21:45 480 Albinoleffe Sassuolo
22:00 481 Fulham Hull City
22:00 482 Fulham Hull City
03:00 483 Santos Laguna Guadalajara (Chivas)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder