2 Ağustos 2009 Pazar

02 Ağustos 2009 Pazar canlı maç yayınları


Maçları sitemizde canlı izleyebilirsiniz. Yukarıdaki resimdeki hatayı alırsanız, çözüm yolu için resme tıklayınız.



İnternetten yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için buraya tıklayınız.

11.45 Amkar Perm - Krylya Sovetov maçını canlı izle

12.00 Kashiwa - Kobe maçını canlı izle

12.00 Urawa - Shimizu maçını canlı izle

12.00 Yamagata - Gamba Osaka maçını canlı izle

14.00 Khimki - Dinamo Moscow maçını canlı izle

15.30 Groningen - Ajax Amsterdam maçını canlı izle

15.30 Groningen - Ajax Amsterdam maçını canlı izle 2

15.30 Union Berlin - Werder Bremen maçını canlı izle

15.30 Almanya DFB Pokal dönüşümlü yayın 02 Ağustos

16.00 PSG - Atletico Madrid maçını canlı izle

16.00 PSG - Atletico Madrid maçını canlı izle 2. kanal

16.15 Saturn - Zenit maçını canlı izle

16.15 Saturn - Zenit maçını canlı izle 2. kanal

16.30 İngiltere U19 - Ukrayna U19 maçını canlı izle

17.30 PSV Eindhoven - Venlo maçını canlı izle

18.00 Rapid Vienna - Austria Karnten maçını canlı izle

18.30 Arsenal - Rangers maçını canlı izle

18.30 Arsenal - Rangers maçını canlı izle 2. kanal

18.30 Offenbach - Frankfurt maçını canlı izle

18.30 Lokomotiv Moscow - Rostov maçını canlı izle

18.30 Lokomotiv Moscow - Rostov maçını canlı izle 2. kanal

20.00 Bordeaux - Villarreal maçını canlı izle

20.00 Puebla - Tecos maçını canlı izle

20.00 Pumas Unam - Cruz Arul maçını canlı izle

20.30 Sturm Graz - Mattersburg maçını canlı izle

21.00 Odd Grenland - Rosenborg maçını canlı izle

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle Süper Kupa

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe süper kupa maçı izle 2

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe süper kupa maçı izle 3

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe süper kupa maçı izle 4

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe süper kupa maçı izle 5

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe süper kupa maçı izle 6

21.30 Cercle Brugge - AA Gent maçını canlı izle

22.00 Atletico Paranaense - Fluminense maçını canlı izle

22.00 Corinthians - Avai maçını canlı izle

22.00 Flamengo - Nautico maçını canlı izle

22.00 Vitoria - Sao Paulo maçını canlı izle

22.00 Espanyol - Liverpool maçını canlı izle

22.00 San Jose - Seattle Sounders maçını canlı izle

23.00 Juventus - Aston Villa maçını canlı izle

00.00 America - Monarcas Morelia maçını canlı izle

00.00 Santos Laguna - Indios maçını canlı izle

00.30 Atletico Mineiro - Coritiba maçını canlı izle

00.30 Gremio - Cruzeiro maçını canlı izle

00.30 Santo Andre - Goias maçını canlı izle

İddaa programındaki maçlardır. Aşağıdaki maçlardan canlı izlemek istediklerinizi yukarıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

Amkar - Krylia Sovetov, Kashiwa - Kobe, Urawa - Shimizu, Yamagata - Gamba Osaka, Khimki - Dinamo Moskova, Hb Koge - Aalborg, Adanaspor - Giresunspor, Altay - Ç.Rizespor, Orduspor - Mersin İd.Yurdu, Boluspor - Dardanelspor, Union Berlin - Werder Bremen, Den Haag - Breda, Feyenoord - Nijmegen, Gröningen - Ajax, Paris St Germain - Atl. Madrid, Saturn - Zenit, İngiltere (U19) - Ukrayna (U19), Nordsjaelland - Randers, Erfurt - Duisburg, East Stirling - St Mirren, Basel - Luzern, Young Boys - Grasshoppers, Psv Eindhoven - Vvv Venlo, Rapid Vienna - Austria Karnten, Bucaspor - Gaziantep Bld.Spor, Arsenal - Rangers, Haka - Jyvaskyla, Kuopion - Jaro, Mariehamn - Helsinki, Myllykoski - Honka, Vaasa - Lahti, Offenbach - Eintracht Frankfurt, Kpv - Tpv Tampere, Pk 35 - Atlantis, Viikingit - Klubi 04, Lokomotiv Moskova - Rostov, Charleroi - Club Brugge, Brondby - Midtjylland, Bodo Glimt - Sandefjord, Fredrikstad - Viking, Lillestrom - Tromso, Stabaek - Aalesund, Stromsgodset - Valerenga, Alta - Sogndal, Bryne - Skeid, Ham Kam - Mjondalen, Haugesund - Tromsdalen, Honefoss - Lov Ham, Moss - Stavanger, Notodden - Sarpsborg, Brommapojkarna - Halmstad, Göteborg - Hacken, Kalmar - Elfsborg, Falkenberg - Sundsvall, Ljungskile - Sirius, Bordeaux - Villarreal, Puebla - Tecos, Pumas - Cruz Azul, Austria Vienna - Kapfenberg, Sturm Graz - Mattersburg, Valur - Kr Reykjavik, Shamrock - Derry City, St Patricks - Dundalk, Odd Grenland - Rosenborg, Beşiktaş - Fenerbahçe, Cercle Brugge - Gent, Atletico Pr - Fluminense, Corinthians - Avai, Flamengo - Nautico, Vitoria Bahia - Sao Paulo, Espanyol - Liverpool, San Jose - Seattle, Juventus - Aston Villa, Club America - Monarcas, Club America - MonarcasSantos Laguna - Indios, Atletico Mg - Coritiba, Gremio - Cruzeiro, Santo Andre - Goias.



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder