30 Temmuz 2009 Perşembe

30 temmuz canlı maç izle avrupa ligi justin tv izle



Maçları izlerken yukarıdaki resimde yer alan hatayı alırsanız, resme tıklayın ve çözüm yolunu okuyun. Sorununuz çözülecektir. Maçları sitemizde canlı izleyebilirsiniz.

16.30 Fransa U19 - İngiltere U19 maçını canlı izle

16.30 Fransa U19 - İngiltere U19 maçını canlı izle 2. kanal

18.00 Petrovac - Sturm Graz maçını canlı izle

18.30 Rabotnicki - Odense maçını canlı izle

19.00 Ukrayna U19 - Sırbistan U19 maçını canlı izle

19.30 AC Milan - Boca Juniors maçını canlı izle

19.40 Maccabi Netanya - Galatasaray maçını canlı izle

19.40 Maccabi Netanya - Galatasaray maçını canlı izle 2. kanal

19.40 Maccabi Netanya - Galatasaray maçını canlı izle 3. kanal

20.00 Brondby - Legia Warsaw maçını canlı izle

20.00 CSKA Sofia - Derry City maçını canlı izle

20.00 Valerenga - PAOK maçını canlı izle

20.15 Rapid Wien - Kinyras Peyias maçını canlı izle

20.15 Vojvodina - Austria Vienna maçını canlı izle

20.15 Syrianska - Atvidaberg maçını canlı izle

20.30 Zilina - Hajduk Split maçını canlı izle

20.45 Steaua Bucharest - Motherwell maçını canlı izle

21.00 Polonia Warszawa - NAC Breda maçını canlı izle

21.30 Randers - Hamburger maçını canlı izle

21.45 Fenerbahçe - Honved maçını canlı izle

21.45 Fenerbahçe - Honved maçını canlı izle 2. kanal

21.45 Fenerbahçe - Honved maçını canlı izle 3. kanal

21.45 Bayern Munih - Manchester United maçını canlı izle

21.45 Roma - Gent maçını canlı izle

21.45 PSV - Cherno More maçını canlı izle

21.45 Sevojno - Lille maçını canlı izle

22.00 Rijeka - Metalist Kharkiv maçını canlı izle

22.00 Inter - Monaco maçını canlı izle

22.30 Athletic Bilbao - Young Boys maçını canlı izle

03.00 Avai - Vitoria Bahia maçını canlı izle

03.00 Flamengo - Atletico Mineiro maçını canlı izle

03.00 Sao Paulo - Gremio maçını canlı izle


30 Temmuz 2009 iddaa programı. Bu maçlardan canlı izlemek istediklerinizi canlı yayın listemizden kontrol ediniz.

Volendam - Kasımpaşa, Fransa (U19) - İngiltere (U19), Dinamo Tbilisi - Red Star Belgr, Petrovac - Sturm Graz, Rabotnicki - Odense, Honka - Qarabagh, Ukrayna (U19) - Sırbistan (U19), Boca Juniors - Milan, Maccabi Netanya - Galatasaray, Brondby - Legia Warsaw, Cska Sofia - Derry City, Fredrikstad - Lech Poznan, Göteborg - Hapoel Tel Aviv, Metalurg D. - Nk Ljubljana, Tromso - Slaven Belupo, Valerenga - Paok, Vetra - Fulham, Vojvodina - Austria Vienna, Rapid Vienna - Apop Kinyras, Syrianska - Atvidaberg, Vaduz - Liberec, Zilina - Hajduk, Steaua Bükreş - Motherwell, F.C. Vaslui - Omonia, Polonia Warsaw - Breda, Malmö - Aik Stockholm, Slavija Sarajevo - Kosice, Club Brugge - Lahti, Randers - Hamburg, Aberdeen - Olomouc, Fenerbahçe - Kispest Honved, Helsingborg - Sarajevo, Psv Eindhoven - Cherno More, Roma - Gent, Sevojno - Lille, St Patricks - Krylia Sovetov, Manchester Utd - Bayern Münih, Rijeka - Metalist Kharkiv, Monaco - İnter, Kr Reykjavik - Basel, Fram - Fylkir, Hk Kopavogs - Breidablik, Keflavik - Hafnarfjordur, Bilbao - Young Boys, Braga - Elfsborg, Avai - Vitoria Bahia, Flamengo - Atletico Mg, Sao Paulo - Gremio.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder