26 Temmuz 2009 Pazar

26 temmuz canlı maç izle



Aşğıdaki maçları canlı izlemekte sorun yaşarsanız lütfen yukarıdaki resme tıklayarak çözüm yolunu okuyunuz. İyi seyirler dileriz.

12.00 Iwata - Yokohama maçını canlı izle

12.00 Kyoto - Kawasaki maçını canlı izle

12.00 Niigata - Yamagata maçını canlı izle

14.00 Singapur - Liverpool maçını canlı izle

15.00 CSKA Moscow - Spartak Moscow maçını canlı izle

15.00 CSKA Moscow - Spartak Moscow maçını canlı izle 2. kanal

15.15 Barcelona - Al Ahly maçını canlı izle

15.15 Barcelona - Al Ahly maçını canlı izle 2. kanal

18.00 Mattersburg - Rapid Wien maçını canlı izle

18.00 Tottenham - Celtic maçını canlı izle

18.00 Spartak Nalchik - FC Moscow maçını canlı izle

19.30 Monarcas Morelia - Santos Laguna maçını canlı izle

19.30 Toluca - Guadalajara Chivas maçını canlı izle

20.00 Sunderland - Atletico Madrid maçını canlı izle

20.00 Kuban - Terek maçını canlı izle

20.30 Sturm Graz - Wiener Neustadt maçını canlı izle

21.30 Sevilla - Seongnam maçını canlı izle

22.00 Amerika - Meksika maçını canlı izle

22.00 Atletico Mineiro - Goias maçını canlı izle

22.00 Corinthians - Palmeiras maçını canlı izle

22.00 Sport Recife - Nautico maçını canlı izle

22.00 Santos - Flamengo maçını canlı izle

22.15 Ajax Amsterdam - Benfica maçını canlı izle

23.30 Real Madrid - Al Ittihad maçını canlı izle

00.00 Milan - Inter maçını canlı izle

00.30 Barueri - Sao Paulo maçını canlı izle

00.30 Fluminense - Cruzeiro maçını canlı izle

00.30 Vitoria - Coritiba maçını canlı izle

02.00 Chelsea - America maçını canlı izle

İddaa programındaki maçlardır. Maçlardan canlı izlemek istediklerinizi lütfen yukarıda bulunan cnalı yayın listesinden kontrol ediniz.

Iwata - Yokohama Marinos, Kyoto - Kawasaki, Niigata - Yamagata, Silkeborg - Midtjylland, Bohemian - Shamrock, Kartalspor - Adanaspor, CSKA Moskova - Spartak Moskova, Sporting Fingal - Longford, Dumbarton - Morton, Aarau - Young Boys, Luzern - Grasshoppers, Sion - Basel, Mattersburg - Rapid Vienna, Tottenham - Celtic, Spartak Nalchik - Fk Moskova, Vasalund Essinge - Syrianska, Helsinki - Haka, Honka - Vaasa, Kuopion - Mariehamn, Rovaniemi - Lahti, Tampere Utd - Myllykoski, Jippo Joensuu - Pk 35, Kotkan - Hameenlina, Tornion - Viikingit, Esbjerg - Brondby, Brann - Bodo Glimt, Sandefjord - Molde, Tromso - Stromsgodset, Valerenga - Odd Grenland, Viking - Lyn, Lov Ham - Moss, Mjondalen - Haugesund, Sarpsborg - Bryne, Stavanger - Alta, Skeid - Notodden, Elfsborg - Djurgarden, Helsingborg - Gefle, Trelleborg - Göteborg, Assyriska - Falkenberg, Qviding - Ljungskile, Denizlispor - Palermo, Monarcas - Santos Laguna, Toluca - Guadalajara, Sunderland - Atl. Madrid, Kuban - Terek, Kapfenberg - Austria Karnten, Sturm Graz - Wiener Neustadt, Derry City - Cork City, Rosenborg - Lillestrom, Sevilla - Seongnam, Sligo Rovers - St Patricks, Atletico Mg - Goias, Corinthians - Palmeiras, Recife - Nautico, Santos - Flamengo, Vestmannaeyjar - Stjarnan, Ajax - Benfica, Hafnarfjordur - Breidablik, Real Madrid - Al Ittihad, Milan - İnter, Barueri - Sao Paulo, Fluminense - Cruzeiro, Vitoria Bahia - Coritiba, Chelsea - Club America.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder