25 Temmuz 2009 Cumartesi

25 temmuz canlı maç izle



Aşağıdaki maçları sitemizde canlı izleyebilirsiniz. Maçları izlemekte sorun yaşıyorsanız lütfen yukarıdaki resme tıklayınız.

12.00 FC Tokyo - Hiroshima maçını canlı izle

13.00 Urawa - Nagoya maçını canlı izle

15.30 Krylya Sovetov - Saturn maçını canlı izle

16.00 Kopenhag - Herfolge maçını canlı izle

16.15 Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow maçını canlı izle

17.45 Zenit - Rubin Kazan maçını canlı izle

18.45 Zurich - Bellinzona maçını canlı izle

19.00 Bochum - Trabzonspor maçını canlı izle

19.00 Bochum - Trabzonspor maçını canlı izle 2. kanal

19.45 Fenerbahçe - Boluspor maçını canlı izle

20.00 Rostov - Tom maçını canlı izle

20.00 Marsilya - Toulouse maçını canlı izle

20.30 Ried - Salzburg maçını canlı izle

21.00 Heerenveen - Az Alkmaar maçını canlı izle

21.30 Lyon - Beşiktaş maçını canlı izle

21.30 Lyon - Beşiktaş maçını canlı izle 2. kanal

21.30 Lyon - Beşiktaş maçını canlı izle 3. kanal

22.00 Seattle Sounders - Chicago Fire maçını canlı izle

22.00 Bordeaux - Guingamp maçını canlı izle

22.10 Bahia - Vasco de Gama maçını canlı izle

22.10 Ponte Preta - Figueirense maçını canlı izle

22.10 Portuguesa - America maçını canlı izle

22.10 Vila Nova - Campinense maçını canlı izle

23.30 Malaga - Aston Villa maçını canlı izle

00.30 Atletico Paranaense - Avai maçını canlı izle

00.30 Botafogo - Internacional maçını canlı izle

00.30 Gremio - Santo Andre maçını canlı izle

01.00 Cruz Azul- Jaguares maçını canlı izle

02.30 Columbus Crew - Toronto maçını canlı izle

03.00 Brasiliense - Atletico Goianiense maçını canlı izle

03.00 Indios - Monterrey maçını canlı izle

03.00 Tigres - Puebla maçını canlı izle

04.30 River Plate - Everton maçını canlı izle

04.45 Atlas - Pumas Unam maçını canlı izle

İddaa programındaki maçlardır. Aşağıdaki maçlardan canlı izlemek istediğinizi, canlı yayın listesinden kontrol ediniz.

Fc Tokyo - Hiroshima, Gamba Osaka - Oita, Ichihara - Shimizu, Kashima - Kashiwa, Kobe - Omiya, Urawa - Nagoya, Waalwijk - Kayserispor, Ç.Rizespor - Giresunspor, Krylia Sovetov - Saturn, Fc Copenhagen - Hb Koge, Jaro - İnter Turku, Atlantis - Kpv, Kemi Kings - Oulu, Tpv Tampere - Kiisto Vaasa, Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova, M. Gladbach - Bolton, Airdrie Utd - Partick Thistle, Annan - Queens Park, Ayr Utd - Albion Rovers, Dunfermline - Arbroath, East Fife - Forfar, Elgin - Brechin, Inverness Ct - Montrose, Peterhead - Cowdenbeath, Queen Of South - Livingston, Ross County - Alloa, Stenhousemuir - Clyde, Stirling Albion - Raith Rovers, Stranraer - Berwick, Brommapojkarna - Kalmar, Angelholm - Landskrona, Zenit - Rubin Kazan, Admira Wm - First Vienna, Odense - Sonderjyske, Bielefeld - Ankaraspor, St Gallen - N. Xamax, Zurich - Bellinzona, Eskişehirspor - Sochaux, Bochum - Trabzonspor, Haarlem - Manisaspor, Heracles - Gaziantepspor, Gueugnon - Troyes, Laval - Arles, Reims - Amiens, Rostov - Tom Tomsk, Ried - Salzburg, Start - Stabaek, Heerenveen - Alkmaar, Waterford - Limerick, Standard Liege - Genk, Lyon - Beşiktaş, Kildare - Monaghan, Athlone - Shelbourne, Finn Harps - Wexford, Seattle - Chicago, Bordeaux - Guingamp, Bahia - Vasco Da Gama, Ponte Preta - Figueirense, Portuguesa - America Natal, Vila Nova - Campinense, Malaga - Aston Villa,Cruz Azul - Jaguares, Columbus - Toronto, Brasiliense - Atletico Goianiense, Indios - Monterrey, Tigres - Puebla, Houston - New England, Kansas - Los Angeles, River Plate - Everton, Atlas - Pumas, Colorado - New York, San Jose - Dc United.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder